Aksiyon

Kings of Lorn: The Fall of Ebris Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Kings of Lorn: The Fall of Ebris Full indir Tek Link PC Oyunu

Kings of Lorn: The Fall of Ebris Full indir Tek Link PC Oyunu Lera dünyası durdurulamaz bir salgın hastalığa yakalandı ve Ebris’in Kralı olarak siz – Farren – Ena: The Kingdom Above All Kingdoms’da halkınızın acılarına son vermenin bir yolunu çılgınca arıyorsunuz. Ve dünyanızı bu hastalıktan sonsuza kadar kurtarmak için.

Sıkıntınızın zayıflığında, Vekiliniz Gulbrand size bir umut hikayesi, kuleler ve alemlerin ötesinde bekleyen olağanüstü kaynaklar aracılığıyla dünyayı arındırmanın bir yolunu anlatıyor.

Cevaplar için umutsuzca, diğer altı Lera Krallığı’na gitmek ve Kuleleri yeniden açmak için krallığınızdan sorumlu Gulbrand’ı bırakıyorsunuz; diğer krallar istekli olsun ya da olmasın.

Çabalarınızda başarılı olursunuz, ancak son Spire’ın yeniden açılmasıyla… bir sorun var. Dünya parçalanmaya başlıyor, gökler kararıyor ve okyanuslar kurumaya başlıyor. Eylemlerinizin sonunda, kendinizi kötüleşen bir dünyanın ortasında mahsur kalmış buluyorsunuz, krallığınıza geri dönmek için ilerlerken yalnızca sizi rahatlatacak endişeleriniz var.

Geri yolculuk üç yıl sürer.

Ve vardığınızda… kendi krallığınızı tanımıyorsunuz.

Kendi Tarikatınız tarafından terkedilmiş ve ihanete uğramış, Lorn Kralları: Ebris’in Düşüşü’nde ölümsüzlüğün ötesinde yatan şeyin peşinde, gaspçı bir kralın kötülüğünden varoluşu kurtarmaya çalışırken, uzun zamandır unutulmuş bir krallığın güçlerine karşı savaşın.

TeamKill Media tarafından geliştirilen birinci şahıs, karanlık fantastik bir hayatta kalma-korku video oyunu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı