Arcade

Kings of Kung Fu Full indir – PC Oyunu

Hemen İndir

Kings of Kung Fu Full indir - PC Oyunu

Kings of Kung Fu Full indir – PC Oyunu Kung Fu sinemasının hayranları sevinirler! Kings of Kung Fu, temel olarak klasik Kung Fu filmlerinin hayranları için geliştirildi ve oyuncular tarafından sıradan ve orta çekirdekli olarak oynanabilecek şekilde tasarlandı, böylece herkes onu alıp eğlenebilir.

Oyuncular, Red Ronin adlı gizemli bir dövüşçü tarafından 14 dövüş sanatları dublöründen birinin rolünü üstlenmeye ve stüdyonun bir sonraki büyük filminde başrolü kazanmaya değer olduklarını kanıtlamak için bire bir turnuvada yarışmaya davet edilir.

Her dövüşçünün tarzı, vücutlarının silahları olduğu dövüş sanatları sinemasında kullanılan gerçek hareketlerden ilham alır. Çeşitli ve benzersiz fiziksel imha yöntemlerine göre ince ayarlanmış olan her stil, rakiplerini mahvetmek için temel vuruşlarınızdan ve yumruklarınızdan gelişmiş saldırılara ve kombo zincirlere kadar 100’lerce saldırı, karşı saldırı, blok ve kıskaç içerir.

Seçilebilir dövüşçüler arasında Çinli Boks Ustası Tao Lung, Sarhoş Tarzın ustası Chen Fu, Ron Jones ve şiddetli Shorun-ryu Karate, vahşi ve ölümcül Maymun Tarzıyla Hou Feng, Shaolin Ustası Lo Wei, John Deux yer alıyor. Kickboks oyununda Ju Mao, Hapkido şampiyonu ve Muay Thai Ustası Chang Tai. Shotokan Karate’nin Beyaz Aygır ustası, kavgacı kavgacı Lo Chi, hem Karate hem de Ninjitsu Ken Suguri’nin ustası ve Wing Chun ve çeşitli Kung Fu stillerinin karışımı ile Yuen Wong’dan bahsetmeye bile gerek yok. Ayrıca yıldız olma şansı için turnuvaya şapkalarını fırlatan iki yeni dublör: Jane Fury ve Shen Wu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı