Aksiyon

Killing Floor 2: Cyber Revolt Tek Link Full indir PC Oyunu

Hemen İndir

Killing Floor 2: Cyber Revolt Tek Link Full indir PC Oyunu

Killing Floor 2: Cyber Revolt Tek Link Full indir PC Oyunu Gazların hasar yarıçapları parçacık etkisi bölgelerinden daha büyüktü, bu nedenle gazların görsel efektlerine uyması için onları küçülttük. Ayrıca, çoğu Zed’in paniklemesini ve düzensiz olarak kaçmasına neden olmasını önlemek için gazlardaki toksik panik kabiliyetini kaldırdık.

Yangından ve mikrodalga hasarından kazara paniğe neden olan hayal kırıklıklarını hafifletmek için Scrake, Quarterpound ve Fleshpound’un yangın panik dirençlerini artırdık. Onları paniğe zorlamak için birkaç saniyelik odak ateşlemesi gerekecek. Ayrıca herhangi bir panik (yangın, toksik, mikrodalga, emp) tetiklediği anda öfkeyi geçici olarak kapatmak için işlevsellik ekledik. Panik süresi sona erdiğinde, Zed öfkelenmeye geri dönecektir. Bu, Zed’lerin hem öfkelenmesini hem de paniğe kapılmasını engellemelidir, çünkü bu daha önce Zed’lerin öfkelenmesine ve nişan almanın ve ateş etmenin zor olmasına neden oldu. Genel olarak, umudumuz, bu panik değişikliklerinin oyunculara panik sistemleriyle ilgili daha iyi bir deneyim sağlamaya yardımcı olacak sağlam ilk adımlar olacağıdır.

Helios Rifle, Fleshpounds, Quarterpounds ve Patriarch patronuna karşı büyük bir hasar çıkışı sağladı. Mart Beta 1 Topluluk Anketinden, Helios Rifle’ın onlarla çok kolay başa çıktığına dair çok sayıda topluluk geri bildirimi vardı, bu nedenle bu büyük endişeyi gidermek için güvenlik açıklarını özellikle bu silaha indirdik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı