Güvenlik

Kids PC Time Administrator indir

Hemen İndir

Kids PC Time Administrator v6.1.5.4 Türkçe indir, PC Time Administrator, sağlık ve çalışmalarını sürdürmek için çocuklarınızın ev bilgisayarı önünde geçirdiği zamanı sınırlamanıza yardımcı olacak güçlü ve kullanışlı bir yazılım yardımcı programıdır. Program, çocuklarınızın her biri için zaman sınırlarını belirlemenizi sağlar, böylece aynı bilgisayarı kolayca paylaşırlar.

PC Time Administrator, çocuklarınızın sağlığını daha iyi korumanıza yardımcı olur, doğal olmayan ve gözlerini, sırtını, ellerini ve bileklerini zorlayabilen çeşitli pozisyonlarda uzun süre oturmalarını önlemenize yardımcı olur. Program ayrıca çocuğunuzun oyun oynama, arkadaşlarıyla sohbet etme veya Web’de sörf yapma süresini sınırlandırmanıza olanak tanır.
Kids PC Time Administrator indir
PC Time Administrator, çok sayıda seçenek sunan renkli ve iyi tasarlanmış bir grafik arayüze sahiptir. Ekranın sol tarafında zaman tabloları, kullanıcılar ve diğer seçenekler için seçenekler bulacaksınız. Bunlar, bir kullanıcının makineyi kullanma süresini kontrol etmenize ve sınırlandırmanıza olanak tanır. Ayarlar, her bir kullanıcı veya kullanıcı grubu için tercihlerinize göre yapılandırılabilir.

Zaman çizelgesi seçenekleri haftalık bir kısıtlama belirlemenize izin verir ve kısıtlı süreler üzerinde tam kontrol sağlar. Uygulama, yapılandırma alanına yetkisiz erişimi önlemek için size bir kilitleme şifresi uygulama imkanı verir. Bu güvenlik özelliği, sizden başka birinin programın ayarlarına erişmesini ve zaman sınırlarını değiştirmesini önleyecektir. Ayrıca, parola sistemin Denetim Masasına erişimi kısıtlayacak ve izniniz olmadan bilgisayarınıza yeni yazılımların yüklenmesini engelleyecektir. Görev Yöneticisi de devre dışı bırakılacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı