Bakım - Temizlik

Kerish Doctor 2016 indir

Hemen İndir

Kerish Doctor 2016 indir bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, potansiyel güvenlik açıklarından korur ve en önemli güvenlik parametrelerini kontrol eder. Sistem kayıt hatalarını ve bozuk anahtarları düzenli olarak düzelterek bilgisayar hatası riskini en aza indirir.

Kerish Doctor 2016 v4.65; sabit sürücüde 35.16 MB boş alana ihtiyacınız olacak. Kerish Products tarafından 19.95 $ karşılığında tasarlanan bir shareware programıdır. Bu program Antivirus kategorisindeki PC Koruması ile ilgilidir. 4.6 sürümü, Windows 7/10 işletim sistemlerinde resmi olarak desteklenmektedir. Yazılımı indirmek için en popüler kurulum paketi KerishDoctor.exe dosyasıdır. Doğrudan indirme bağlantısının antivirüs kontrolü temiz olduğunu kanıtladı.

Kerish Doctor 2016 bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, olası güvenlik açıklarından korur ve en önemli güvenlik parametrelerini kontrol eder. Sistem kayıt hatalarını ve bozuk anahtarları düzenli olarak düzelterek bilgisayar hatası riskini en aza indirir. Uygulama aynı zamanda en sık karşılaşılan Windows sorunlarının en büyük veritabanını da içeriyor ve bunları tek bir tıklamayla düzeltmenize izin veriyor. Çözülmemiş tüm sorunlar bir listede görünür.

Kerish Doctor 2016 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı