Bakım - Temizlik

KCleaner Pro İndir

Hemen İndir

KCleaner Pro indir, web tarayıcısı önbelleği, Geri Dönüşüm Kutusu içeriği veya diğer veri türlerinden bahsediyor olsak da, kullanılmayan dosyaları bilgisayardan kaldırmak için tasarlanmış, kullanımı kolay ve güçlü bir araçtır. Nesneleri otomatik olarak bulur ve elimine edilecek nesneleri seçmenizi sağlar.

GUI mutlaka çekici değildir, ancak müdahalesi kolaydır. Geri Dönüşüm Kutusu öğeleri, Windows yükleyici kopyaları, Apple yükleyici önbelleği, geçici ve güncel dosyalar, çerezler, Firefox önbelleği, MSN Messenger, Opera ve Google Updater önbelleği gibi tanımlanacak ve silinecek veri türlerini seçerek başlayabilirsiniz. düzeltmeler ve hizmet paketi kaldırıcılar. Bu seçim varsayılana sıfırlanabilir.

Cleaner, güvenliği artırmak için dosya adlarını karıştırmanıza ve silmeden önce nesneleri kırpmanıza, standart, 1 veya 3 geçiş arasında silme yöntemini seçmenize ve otomatik temizleme sıklığını seçmenize olanak tanır.

Uygulamadan sistem başlangıcında otomatik olarak çalışması, sistem tepsisi alanını en aza indirmesi, daha sonra incelemek için dosyaya silme işlemlerini kaydetmesi ve varsayılan olarak uzman moduna geçmesi istenebilir.KCleaner Pro İndir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı