Anti-Malware

Kaspersky Virus Removal Tool indir

Hemen İndir

Kaspersky Virus Removal Tool v15.0.19.0, Kaspersky tarafından sağlanan farklı tarama modlarının yardımıyla bilgisayarınıza ulaşmış olabilecek virüsleri ve diğer enfeksiyonları tespit eder ve kaldırır. Bilgisayarı ne kadar dikkatli kullanırsa kullanın, çevrimiçi tehditlere ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına maruz kalırlar, bu nedenle doğru yapılandırılmış bir virüsten koruma çözümüne sahip olmanın önemi göz ardı edilmemelidir.
Kaspersky Virus Removal Tool indir
Ancak, virüs zaten PC’ye ulaşmışsa ve güvenlik yazılımı uygulaması etkisiz hale getirilmişse, test edilebilecek bir araç daha vardır: Kaspersky Virüs Temizleme Aracı. Çoğu durumda, virüs zaten hedef bilgisayarda olduğunda, kötü amaçlı yazılım genellikle kullanıcıların herhangi bir virüsten koruma yazılımı yüklemesine veya güncellemesine izin vermediğinden, yapabileceği çok şey yoktur.

Kaspersky’nin aracı ise bazı koruyucu önlemler aldı: virüslü bilgisayarlara Güvenli Modda bile yüklenebilir ve virüsleri, Truva atlarını, rootkit’leri, reklam yazılımlarını veya casus yazılımları otomatik olarak kaldırabilir. Kurulum son derece hızlı ve tarama işlemi çok hızlı, uygulama bilgisayar kaynakları ile oldukça kolay kalıyor. Kaspersky Virüs Temizleme Aracı’nın arayüzü eşit derecede sezgiseldir ve işlem arka planda çalışacağı için kullanıcılar sadece Tara düğmesine basabilir ve çalışmalarına devam edebilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı