Güvenlik

Kaspersky Total Security 2018 indir

Hemen İndir

Kaspersky Total Security 2018 indir, Bilgisayarınızın en iyi performansta çalışmasını sağlamak istiyorsanız, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutmak kesinlikle önemlidir. Ancak, çevrimiçi alışveriş yaparken veya gençlerin web’e göz atmalarına izin verirken de dikkat etmeniz gerekir. Çevrimiçi kimliğinizin güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız, Kaspersky Total Security’yi deneyebilirsiniz .
Kaspersky Total Security 2018 indir

Yazılımın grafik arayüzü kullanıcı dostu ve sezgiseldir, böylece bir bilgisayar uzmanı olmasanız bile, kendinizi çeşitli çevrimiçi tehditlere karşı koruyabilirsiniz. Ana pencere düzgün bir şekilde düzenlenmiştir, böylece Yedekleme veya Ebeveyn Denetimleri bölümüne kolayca erişebilirsiniz.

Kaspersky Total Security’nin virüsten koruma bileşeninin sağladığı korumanın yanı sıra, dosyalarınızdan veya klasörlerinizden birine bulaştığından şüpheleniyorsanız özel taramalar da başlatabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir kötü amaçlı yazılımın sızmadığından emin olmak için uygulamayı Windows başlangıcında başlatılan nesneleri tarayacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı