Güvenlik

Kaspersky Rescue Disk 2018 indir

Hemen İndir

Kaspersky Rescue Disk indir, kritik durumlar için bir virüs temizleme çözümüdür. Düzenli antivirüs yazılımı, çeşitli enfeksiyonların tespit edilmesi ve temizlenmesinde başarısız olduğunda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Kaspersky Rescue Disk 2018 indir Kaspersky Antivirus veya Kaspersky Internet Security ürününe sahipseniz , Kurtarma Diski doğrudan bu ürünlerle kaydedilebilir. Değilse, ISO, disk yazıcınız veya seçiminizle bir CD, DVD’ye yazılabilir. Ayrıca önyüklenebilir bir USB aygıtına yerleştirilebilir ve oradan başlatılabilir.

Şöyle çalışır: sisteminizi CD, DVD, USB aygıtından önyükleme yapacak şekilde ayarlayın, diski veya çubuğu takın ve sistemi yeniden başlatın. Hızlı bir yükleme işleminden sonra, Kaspersky Rescue Disc arayüzü ile tanışırsınız.

Kaspersky’nin işlemesi gereken nesneleri disk önyükleme kesimleri, gizli başlangıç ​​nesneleri veya yerel sabit sürücüler seçip tarama düğmesine basmanız yeterlidir. Kurtarma Diski daha sonra virüsler ve Truva atları gibi sisteminizde bulunan tüm kötü amaçlı nesnelerin yanı sıra reklam yazılımı ve diğer benzer yazılımların bir raporunu sunar. Etkilenen dosyalar karantinaya alınabilir, dezenfekte edilebilir veya kaldırılabilir.

Ayarlar menüsü geçerli güvenlik seviyesini, dosya türlerini, tarama optimizasyonunu yani belirli bir saniyeden daha uzun süre taranan dosyaları atla, arşiv taramasını, kurulum paketlerini ve diğerlerini yapılandırmanıza olanak tanır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı