Antivirüs

Kaspersky Endpoint Security 10.2

Hemen İndir

Kaspersky Endpoint Security 10.2 Final Full indir Kaspersky Endpoint Security, uç noktalar (bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar) için bilinen ve bilinmeyen tehditlere, ağ ve kimlik avı saldırılarına ve diğer istenmeyen bilgilere karşı kapsamlı koruma sağlar.
Kaspersky Endpoint Security 10 for Windows (iş istasyonu) – yerel alan ağında Windows çalıştıran bilgisayarların ve dizüstü bilgisayarların modern çok düzeyli koruması.
Her türlü tehdide karşı kapsamlı koruma, başlatma kontrolü ve etkinlik programları, harici cihazların kontrolü, İnternet üzerindeki kaynaklara web kontrolü erişimi ve kötü amaçlı yazılım koruması, çevrimiçi ve ağ tehditlerini içeren çok düzeyli bir sistem sağladı.
Her tehdit türü, Kaspersky Endpoint Security ürününün ayrı bir bileşeni tarafından denetlenir ve ele alınır. Bileşenler bağımsız olarak açılıp kapatılabilir ve çeşitli çalışma parametrelerini ayarlayarak optimum koruma sağlar.
Kuruluşun ağının korunmasında merkezi yönetim aracı Kaspersky Security Center, iş istasyonlarına uzaktan bir virüsten koruma çözümü yüklemenize, ağdaki bilgisayarların güvenlik ayarlarını yapılandırmanıza, yazılım güncelleştirmelerini ve virüsten koruma veritabanını yönetmenize, koruma durumunu izlemenize ve olaylara tepki vermek.

Kaspersky Endpoint Security 10.2

Kaspersky Endpoint Security ürününde şifreleme
Kaspersky Endpoint Security, yerel bir sürücüde ve çıkarılabilir depolama ortamlarında, çıkarılabilir ortamlarda ve sabit disklerde saklanan dosyaları tamamen şifrelemenize olanak tanır. Veri şifreleme, bir dizüstü bilgisayarın, çıkarılabilir ortamın veya sabit sürücünün çalınması / kaybolması veya yetkisiz kullanıcılar ve programlar tarafından veri erişimi durumunda bilgilerin yanlışlıkla yayımlanması riskini azaltır.
Kaspersky Endpoint Security aşağıdaki veri koruma alanlarını sağlar:
• Yerel sürücünüzdeki dosyaları şifreleyin.
• Çıkarılabilir medyadaki verileri şifreleme.
• Şifreli dosya programlarına erişim üzerinde denetim. Herhangi bir program için, şifrelenmiş dosyalara erişimi engelleyerek şifrelenmiş dosyalara kural erişimi tanımlayabilir veya şifrelenmiş dosyalara yalnızca şifreli metin olarak erişime izin verebilirsiniz.
• Şifreli arşivlerin oluşturulması. Şifreli arşivler oluşturabilir ve bu dosyalara erişimi bir parola ile koruyabilirsiniz. Şifrelenmiş dosyaların içeriğine erişime yalnızca arşivleri koruduğunuz parola girildikten sonra erişilebilir. Bu tür dosyalar ağ üzerinden veya çıkarılabilir medyaya güvenle aktarılabilir.

[epcl_button label=”TURBOBİT ” url=”https://turbobit.net/jr9e9n8k3s1e.html” type=”outline” color=”red” size=”regular” icon=”” target=”_blank” rel=”nofollow”][/epcl_button][epcl_button label=”Drive ” url=”https://cloud.mail.ru/public/8H1s/4W7DpPKUt” type=”outline” color=”red” size=”regular” icon=”” target=”_blank” rel=”nofollow”][/epcl_button]

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı