Antivirüs

Kaspersky Anti-Virus 2018 indir

Hemen İndir

Kaspersky Anti-Virus 2018 v18.0.0.405 indir, Kaspersky Anti-Virus 2018 en çok talep gören ve en iyi antivirüs yazılımlarından biridir. Güvenilir yayıncı Kaspersky tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Bu sürümde bir dizi güvenlik özelliği ile karşılaşacaksınız. Sistemlerinizi kötü amaçlı yazılımlardan, Truva atı virüslerinden, şüpheli veri dosyalarından, arka kapılardan, Solucanlardan ve atlardan gelen çeşitli saldırılara karşı koruyacaktır.

Kaspersky Anti-Virus 2018 indir

Bu özellikli virüsten koruma yazılımı, kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı gerçek zamanlı güvenlikle sizi kolaylaştıran güçlü tarama motorlarına sahiptir. Yukarıdaki özelliklere ek olarak, Sistem İzleyici olarak adlandırılan bir klasik özelliğe sahiptir. Sistem gözlemcisi, farklı uygulamalardan bilgisayardaki eylemlerle bilgi toplar ve bunu diğer sistem bileşenleriyle paylaşır. Bu uygulama sayesinde güvenlik optimum seviyeye yükseltilecektir.

Virüs saldırısı ile ilgili olarak, etkinlik içeren virüslerin geri alınması ile sizi kolaylaştırır. Sistemdeki şüpheli faaliyetler hakkındaki bilgileri sadece cari dönem için değil, aynı zamanda geçmiş süreçler için de toplar. Sonuç olarak, Kaspersky’nin zararlı olarak tanımlaması halinde program tarafından yürütülen tüm etkinliklerin geri alınmasına izin verir. Dosya şifrelemedeki virüsler söz konusu olduğunda, Kaspersky anti-virüs anında dosyanın yedek kopyasını oluşturur. Dosya güvenli hale getirilirse, ürün yedek kopyadan gerçek kopyayı yeniden oluşturur. Sonuç olarak, PC’niz ve çevrimiçi güvenlik için endişeleniyorsanız, Kaspersky’s Anti-Virus 2018 en iyi seçimdir. Ayrıca Kaspersky Virüs Temizleme Aracı 15.0.19.0 Free Download tarafından eski sürümünü indirebilirsiniz .

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı