Macera

Kane & Lynch 2: Dog Days Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Kane & Lynch 2: Dog Days Full indir Tek Link - PC Oyunu

Kane & Lynch 2: Dog Days Full indir Tek Link – PC Oyunu Oyunun en rahatsız edici ve gerçekçi suçlularından ikisi olarak oynayın; Lynch – kendi kendini tedavi eden bir psikopat – ve Kane – IO Interactive’in cesur ve acımasız bir suç tetikçisinde hayal kırıklığına uğramış ve çaresiz bir eski paralı asker. Kane ve Lynch, yanlış giden basit bir iş onları çaresiz ve çılgınca bir kaçış mücadelesinin içinde bulunca eylemlerinin sonuçlarıyla yüzleşir. Şangay’ın çetin yeraltı dünyasının arka sokaklarında ve çatılarında hayatta kalma mücadelelerini deneyimleyin. Lynch’in akıl sağlığında ve Kane’in istikrarında çatlaklar belirmeye başladığında, kimseye güvenemezler, hatta birbirlerine bile.
Tek Oyunculu, çevrimiçi İşbirliği ve Çok Oyunculu modlarda kesintisiz aksiyon. Yeni ve benzersiz Fragile Alliance çok oyunculu oyun modları, tüm suçluların kafasına uyacak bir deneyim sağlar.
Raw, Real & Uncut – Kane & Lynch 2: Dog Days, video oyunlarına benzersiz, görülmemiş bir görsel stil getiriyor. Belgesel film yapımından ve kullanıcı tarafından oluşturulan çağdan görsel referanslar alan Kane & Lynch 2, daha önce hiç görülmemiş yoğun bir gerçekçilik duygusu sunuyor.
Lynch olarak oynayın – Lynch olarak oynayın ve hikayesini takip edin. Şangay’da rahat bir hayat yaşıyor, para kazanıyor ve maaşının en çılgın hayallerinin ötesinde olduğu ve önüne hiçbir şeyin çıkmayacağı bir anlaşma yapmak üzeredir.
Down Not Dead – Acımasız oynanışa daha fazla yoğunluk katan oyuncular, düşmanlarını alt etmek için ikinci bir şansa sahip olacak; Yerden silahlı çatışmaya devam etmek veya siperlere doğru sürünerek kaçmaya çalışmak arasında seçim yapın.
Çevrimiçi İşbirliği – Kane ve Lynch olarak oynayın
Kırılgan İttifak – Son derece ünlü çok oyunculu deneyim, yeni ve geliştirilmiş modlardan oluşan bir koleksiyonla geri dönüyor.
Eleştirmenlerce Beğenilen Hitman Serisinin Yaratıcılarından – En çok satan Hitman oyunlarının ve 2007’nin Kane & Lynch: Dead Men’in arkasındaki stüdyo.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı