Dosya Kurtarma

Jihosoft Android Phone Recovery Full indir

Hemen İndir

Jihosoft Android Phone Recovery Full v8.1.0.3 Android telefon veya tablet üzerinden silinen verileri kurtarma programı indir, Windows ve Mac için dünyanın en iyi Android Veri Kurtarma yazılımı, Android cihazlardan silinen kişileri, mesajları, fotoğrafları, videoları, WhatsApp vb.

Android Cihazlardan Silinmiş Verileri Kurtarma
Android’de veri kaybına neden olabilecek birçok faktör vardır, ancak Android’den önemli verilerinizin kaybolmasına neden olan senaryolar ne olursa olsun, Jihosoft Android Veri Kurtarma, kurtarılabilir tüm kişileri, fotoğrafları, metin mesajlarını ve daha fazlasını yanlışlıkla silme, fabrika nedeniyle taramanızı ve önizlemenizi sağlar. sıfırlama, sistem çökmesi, ROM flaşı, köklenme hatası, kırık veya kilit ekranı, virüs saldırısı vb.

Daha sonra, kişiler, SMS mesajları, arama günlükleri, galeri fotoğrafları, videolar, müzik, ses dosyaları, WhatsApp ve Viber sohbet geçmişi ve diğer belge dosyaları dahil olmak üzere Android telefonun dahili belleğinden ve bellek kartından silinen dosyaları seçerek kurtarabilirsiniz.

Jihosoft Android Phone Recovery Full indir

Jihosoft Android Phone Recovery Full İndir

Yukarıdaki linkten Jihosoft Android Phone Recovery Full İndir işlemini başlatabilirsiniz. 

Jihosoft Android Phone Recovery Full İndir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı