Arcade

J.U.L.I.A.: Among the Stars Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

J.U.L.I.A.: Among the Stars Full indir Tek Link - PC Oyunu
J.U.L.I.A.: Among the Stars Full indir Tek Link – PC Oyunu Sayısız yıl süren dikkatli uzay gözlemlerinin ardından, devasa teleskop Chandra 17 aniden bizimkine oldukça benzer bir güneş sistemi buldu. Tüm dünyevi gözlemevleri dikkatlerini bu yeni keşfe çevirirken, sistemin derinliklerinden yapay bir köken sinyali tespit edildi.

Hemen tepki verildi ve bir görev planı tasarlandı. Devasa bir uzay sondasının yapımında hiçbir masraftan kaçınılmadı. Nihai zorluk için ideal olarak uygun olacak şekilde tasarlanmış ve donatılmıştı: dünya dışı canlı yaşam formlarıyla tanışmak ve bunları incelemek. Mürettebatla eşit özen gösterildi. Yalnızca en önde gelen bilim adamları seçildi ve Dünya gezegenini ideal olarak temsil etmek için eğitildi. Her şey mükemmel bir şekilde planlandı ve başarı kesindi. Yine de bir şekilde her şey korkunç şekilde ters gitti …

Şimdi, bir acil durum alarmıyla sarsıldığınızı hayal edin. Çevreniz odaklanırken, geniş bir uzay aracında kriyojenik uykunun derinliklerinde olduğunuzu fark edersiniz. Ama neden buradasın, zor bir anı var. Kafanız karışmış, cevapları aramak için kontrol odasına koşuyorsunuz. Oraya vardığınızda, geminin yapay zekasından sadece onlarca yıldır uyumakla kalmayıp, aynı zamanda sonda mürettebatının hayatta kalan son üyesi olduğunuzu da öğrenirsiniz.

Sorunları daha da kötüleştirmek için, sonda, geçen bir meteoroid sürünün feci bir etkisiyle ciddi şekilde hasar görür. İlk önce onarım yapmalısınız. Sadece kendi hayatta kalmanız söz konusu değil, aynı zamanda mürettebata ne olduğunu ve neden tek başınıza hayatta kaldığınızı da öğrenmeniz gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı