Güvenlik

iSafe Keylogger Pro indir

Hemen İndir

iSafe Keylogger Pro v7.0 indir, ebeveyn kontrolü, çalışan izleme , şifre ve bilgisayar etkinliği günlüğü için tasarlanmış güçlü bir izleme yazılımıdır . Herhangi bir tuşa basmak, ekran görüntüsü almak, giriş şifresini kaydetmek (Facebook giriş şifresi, Windows giriş şifresi, web sitesi şifresi ve benzeri), günlük web sitesini ziyaret etmek, çift yönlü IM ve SNS sohbetini kaydetmek, hile eşini yakalamak, katı çocuk web sitesi sörf ve PC kullanımı, çalışanların şirket hassas veri ve bilgileri çalmak caydırmak. İSafe Keylogger kapsamlı ve güçlü olmasına rağmen, sadeliği ve kararlılığı ile karakterizedir. Bilgisayarın yeni gelenleri de dahil olmak üzere herkes bilgisayarın nasıl kullanılacağını anlayabilir.
iSafe Keylogger Pro indir Diğer keylogger’lar gibi iSafe Keylogger bir ses gözetleme aracı olarak kullanılabilir . Bilgisayarınızın mikrofonu ile odanızdaki sesleri izler ve kaydeder. Bu özellikle mikrofon kullanarak yapılan sohbet görüşmelerini izleyebileceğiniz ve odanızdaki herhangi bir etkinliği dinleyebileceğiniz için gereklidir. Keylogger’ı, yalnızca ses seviyesi ses aktivasyon kayıt yazılımı olarak bilinen tanımlanmış bir eşiğin üzerinde olduğunda kayda başlayacak şekilde yapılandırabilirsiniz , böylece disk alanı ve zamanı, hiç kimse konuşmadığı zaman kayıt / dinleme süresini boşa harcamayın. . Bu özellik genellikle tek ürün olarak satılır.

iSafe Keylogger, onu piyasadaki en esnek ve sağlam bilgisayar izleme yazılımı yapan verimlilik, güvenilirlik ve görünmezlik ve uzaktan izlemenin göze çarpan özellikleri ile birlikte gelir. Sadece bilgisayar etkinliklerini izleme ve gözetleme için bu kapsamlı vazgeçilmez programı edinin!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı