Aksiyon

IS Defense Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

IS Defense Full indir Tek Link - PC Oyunu

IS Defense Full indir Tek Link – PC Oyunu IS Defense, 2020’de siyasi olarak kurgusal bir oyundur – IŞİD’in genişlemesinin kontrolden çıktığı yer. Dünya düzenine ilişkin soykırım anlayışlarını yayarak tüm Kuzey Afrika’yı ele geçirdiler. Güçlü bir şekilde silahlanmış, sayıca çok büyük ve her şeye hazırlıklı olan İslam Devleti, tüm Akdeniz’de Avrupa’yı işgal ediyor.

Oyuncu, NATO’nun Avrupa kıyılarını korumak için konuşlandırılmış sabit makineli tüfek operatörü rolünü üstleniyor. Görevi, görkemli ölümüne kadar işgalcileri olabildiğince patlatmaktır. Bunu yapmak için NATO destek kuvvetleri, Makineli Tüfeği ve Roketatar’ı emrinde. Bu kahramanca savunmanın ilerlemesi sırasında, teçhizatını, vücudunu ve ordu rütbesini yükseltme fırsatı elde eder – bu da çağrılan desteğin verimliliğini etkiler.

Bu oyun bizim küçük yan projemiz ve bugünlerde Orta Doğu’da olup bitenlere karşı kişisel veto. “Operation Wolf” veya “Beach Head” gibi oldukça ölü bir oyun türünü yeniden canlandırma girişiminin yanı sıra son teknoloji ürünü, modern bir uyarlamayla.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı