Aksiyon

Ion Maiden Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Ion Maiden Full indir Tek Link PC Oyunu

Ion Maiden Full indir Tek Link PC Oyunu Shelly “Bombshell” Harrison, Küresel Savunma Gücü için bombaları etkisiz hale getiren kod adını kazanırken, kötü trans hümanist beyni Dr. Jadus Heskel sibernetik tarikatının üyelerini Neo DC sokaklarına salıverdiğinde, önlemek yerine patlamalara neden olmaya başlama zamanının geldiğini bilir. onlar.

Heskel’i öldürme arayışı, devasa patlamalarla dolu, çok yollu devasa seviyelerde, sayabileceğimizden daha fazla gizli alanlarda ve her köşenin arkasındaki insanlık dışı düşmanlarda bir katliam izi bırakıyor. Burada canlandırıcı bir sağlık yok; Siper almayı bırak ve koşmaya ve ateş etmeye başla.
Shelly’nin Heskel’in ordusunu devirmek için yaptığı haçlı seferi, alternatif ateş modları ve farklı cephane türleriyle tamamlanmış geniş bir silah cephaneliğinin ardından onun imhayı bıraktığını görecek. Onun imzası olan tabancası, üç namlulu Loverboy, hem tek atışlarla hem de Eski Batı tarzı çekiç yelpazeleme eylemiyle düşmanlara acı ve oyunculara zevk veriyor. El bombası fırlatıcınıza buckshot yükleyebildiğinizde normal bir av tüfeğine kimin ihtiyacı var? Şiddetli, üst düzey Bowling Bombaları düşmanları kolaylıkla parçalara ayırır.

Ion Fury, zorunlu kontrol noktaları ve atış galerilerindeki düz yollar fikrine gülüyor. Ancak, bu gerçek bir eski tarz birinci şahıs nişancı oyunu olduğu için, son yirmi yılın getirdiği tüm iyi yeni şeyleri görmezden geldiğimiz anlamına gelmez. Kafa vuruşları? Kesinlikle evet. Daha fazla fizik ve etkileşim mi? Bahse girerim. Geniş ekran, oyun kumandası desteği ve Otomatik Kayıtlar? 3D Realms ve Voidpoint, her iki dünyanın en iyilerini aldı ve hepsini kanlı bir güveçte pişirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı