IObit Malware Fighter Pro v7.7.0.5872 Web’e göz atarken ne kadar dikkatli olursanız olun, insan faktörünün dahil olduğu gerçeği, her yönden başlatılan çok sayıda kötü amaçlı girişim ile risk altındadır. IObit Malware Fighter indir, tüm bu işlemleri oldukça sorunsuz hale getiren, ulaşılabilir bir kullanıcı arayüzünde bu tehditleri ele almak için kendi kendini üstlenen bir yazılım çözümüdür.

İlk olarak, IObit Malware Fighter’ın bilgisayarınızın güvenliğini arttırmak, şüpheli varlıklar için taramak ve aynı zamanda tarayıcıda dolaşan tehlikelere dikkat etmek için çeşitli yaklaşımlar önerdiğini belirtmek gerekir. Bahsedildiği gibi, programla ilk etkileşimden bile, işler oldukça basittir. Ana pencere, tarama işlemini başlatabileceğiniz ve iki seçeneğin kullanımınıza sunulduğu yerdir. Daha spesifik olmak gerekirse, tam veya özel bir tarama başlatabilirsiniz.

Seçiminiz ikinci seçenekse, bellek işlemlerinin ve sistem kritik alanının iyi işleyişini değerlendirme olasılığı ile taramak istediğiniz dizini seçebilirsiniz. Uygulamanın testlerimiz sırasında hızlı reaksiyonlar göstermesiyle, sizin için herhangi bir çaba gerektirmediğini unutmayın. Bilgisayarınızı kapatabilir, yeniden başlatabilir veya bilgisayarınızı uyku moduna geçirebilir.