Güvenlik

Inteset Secure Lockdown indir

Hemen İndir

Inteset Secure Lockdown Multi Application Edition indir, halka açık bilgisayarlar için ideal bir araç olabilir ve sistem yöneticisinin düzenli kullanıcıların işletim sistemi yapılandırması ve iş istasyonunu kullanılamaz hale getirebilecek diğer seçeneklerle uğraşmasını önlemek için erişim ayarlarını değiştirmesine izin verir.
Inteset Secure Lockdown indir Uygulama internet kafeler, kütüphaneler, okullar, kamu kurumları, ticaret fuarları ve internet kiosklarında bilgisayar kurmak için yararlı olabilir. İşlev kümelerini kilitlemenize ve kullanıcıların erişmesine izin verilen uygulamaları ve ayarları seçmenize yardımcı olur.

Tıpkı böyle bir yardımcı programdan bekleyeceğiniz gibi, Inteset Secure Lockdown etkinken masaüstü, Başlat düğmesi varsa ve görev çubuğu otomatik olarak gizlenir. Arka planda sessizce çalışır ve seçtiğiniz programların ana uygulama ve seçilen arka plan uygulamaları kullanıcıların erişebileceği tek program olmasını sağlar.

Ana uygulamanın başlatılması, her zaman en üst düzeye çıkarmak için ek seçeneklerle geciktirilebilir. Inteset Güvenli Kilitleme, kullanıcı işlemlerinden bağımsız olarak ana programın etkin kalmasını sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı