Aksiyon

Insurgency Full indir Tek Link PC Oyunu Türkçe

Hemen İndir

Insurgency Full indir Tek Link PC Oyunu Türkçe

Insurgency Full indir Tek Link PC Oyunu Türkçe Bu çok oyunculu ve işbirliğine dayalı Source Engine tabanlı deneyimde, bir ekibin hayatta kalmasının önemli kaleleri güvence altına almaya ve düşman arzını yok etmeye bağlı olduğu yoğun yakın mesafe çatışmaları için sokaklara çıkın. Ödüllü Source modunun takip oyunu Insurgency , son derece rekabetçi ve affetmeyen bir şekilde ölümcül, tek ömür oyun ile uzun süreli aksiyon arasında bir denge kuruyor .

Özellikleri
Çok sayıda eklentiye sahip, nişangah içermeyen ve serbest nişan alma sistemi ve yoğun bastırma efektleri dahil gerçekçi silah davranışına odaklanan 40’tan fazla silah.
Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya’daki ortamlardan çeşitli çok oyunculu ve işbirliğine dayalı modlarda gündüz ve gece versiyonlarında oynanabilen 16 harita.
Bölgesel kontrole odaklanan, silah önbelleklerini yok eden ve yüksek değerli hedeflere eşlik eden 32 oyuncuya kadar destekleyen 7 çok oyunculu oyun modu.
Göreve dayalı hedefleri tamamlamak için arkadaşlarınızla birlikte çalışacağınız 5 ortak oyun modu.
Silahlar, oyun modları, haritalar ve yeni özellikler içeren ücretsiz içerik güncellemeleri.
Çevrimdışı uygulama modu, tüm oyun modlarında botlarla oynama.
Hangi takımda olduğunuza göre özelleştirilebilen ve asimetrik olan rol tabanlı oyuncu sınıfları üzerine inşa edilmiş kadro sistemi.
Yakın çevredeki dost ve düşman oyuncuların sizi duymasını sağlayan 3D VOIP içeren kadro tabanlı iletişim sistemi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı