Bakım - Temizlik

Idoo PC Cleaner Pro indir

Hemen İndir

Idoo PC Cleaner Pro Kayıt Defteri Temizleyici Program indir, Windows Kayıt Defteri’ndeki hataları tarayın, kontrol edin ve düzeltin ve yavaşlama, mavi ekranlar, sistem durdu, program çökmeleri ve benzeri gibi sorunları etkili bir şekilde çözün. İşletim sistemi daha hızlı ve daha kararlı çalışacaktır.

Kanıt Temizleyici: Çevrimiçi sohbet, posta gönderme, sayfalara göz atma ve programları çalıştırma vb. Verilerini ve kayıtlarını tamamen ortadan kaldırın. Bilgisayarın daha akıcı ve verimli çalışmasını sağlayacaktır.
Önemsiz Dosya Temizleyici: Tüm gereksiz dosyaları ve yararsız sistem dosyalarını temizleyin ve disk alanından tasarruf edin ve bilgisayarı hızlandırın.
File Shredder: Dosyaları parçalayıp asla kurtarılamaz hale getirir. Normalde geri dönüştürülemeyen dosyaları silmeye zorlayın. Kayıt Defteri Temizleyicisi: Windows Kayıt Defteri’ndeki hataları tarayın, kontrol edin ve düzeltin ve yavaşlama, mavi ekranlar, sistem durdu, program çöküyor ve benzeri sorunları etkili bir şekilde çözün. İşletim sistemi daha hızlı ve daha kararlı çalışacaktır.

Idoo PC Cleaner Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı