CD / DVD

Ideal DVD Copy indir

Hemen İndir

Ideal DVD Copy DVD kopyalama Programı indir Basit ve harika bir DVD Kopyalama Yazılımıdır. Korumalı DVD’leri doğrudan boş DVD’ye kopyalayabilir veya yazabilir veya bilgisayarın sabit diskine DVD klasörleri veya ISO dosyası olarak kopyalayabilir. Ayrıca sabit diskten boş DVD’ye DVD yazma destekler.

İdeal DVD Kopyalama, acemi bir kullanıcı olsanız bile, korumalı herhangi bir DVD filmini boş DVD’ye veya sabit diske veya ISO dosyasına kopyalamanız için etkili ve basit bir araçtır. Orijinaliyle aynı kaliteyi korumak için DVD9’u doğrudan DVD9’a yazabilir. Ayrıca, boş bir DL DVD’lerde tasarruf etmek için bir 4.7GB diske sığması için bir DVD9’u daraltabilir. Farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için dört kopya modu, tüm disk, sadece ana film, seçilen bölümler ve DVD9’u iki DVD5’e böler. TV Şovu ve bölüm DVD’leri için, seçilen bölümlerin kopyalama modu kopyalamak istediğiniz bir veya daha fazla bölümü seçmenizi sağlar.

Ideal DVD Copy, Ses ve Multimedya kategorisinin bir parçası olan Video Araçları alt kategorisinden ücretsiz bir deneme yazılımı uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce olarak mevcuttur ve en son 2013-12-05 tarihinde güncellenmiştir. Program Win2000, Win7 x32, Win7 x64, WinVista, WinVista x64, WinXP üzerine kurulabilir.

İdeal DVD Copy (sürüm 4.3.1) 8.95 MB dosya boyutuna sahiptir ve web sitemizden indirilebilir. Başlamak için yukarıdaki yeşil İndir düğmesini tıklayın. Şimdiye kadar program 537 kez indirildi. İndirme bağlantısının güvenli olduğunu zaten kontrol ettik, ancak kendi korumanız için indirilen yazılımı antivirüsünüzle taramanızı öneririz.

Ideal DVD Copy indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı