Güvenlik

HT Employee Monitor indir

Hemen İndir

HT Employee Monitor v9.3 Full indir, Tüm çalışanlarınızın PC etkinliklerini izlemenize ve yakalamanıza, ardından e-posta yoluyla rapor almanıza yardımcı olabilecek etkili ve kullanımı kolay bir uygulama
İzleme uygulamaları, çalışanlarınızın verimliliğini artırabilecek en çok yönlü ve pratik yazılım çözümleri arasındadır, aynı zamanda size neyi yanlış yaptıklarına dair birinci şahıs görüşü verir, böylece bu sorunları çözmelerine nasıl yardımcı olacaklarını bilirsiniz.

HT Employee Monitor böyle bir amacı olan bir uygulamadır. Bununla birlikte, bir bilgisayar ekranının gerçek zamanlı beslemesini uzaktan görüntüleyebilir, bir çalışanın tarama geçmişinin bir kaydını alabilir, tuş vuruşlarını kaydedebilir, kullanılan uygulamaları izleyebilir ve ekran görüntüleri yakalayabilirsiniz.

Yukarıdakilerin tümü sadece izleme işlevleri olmakla birlikte, uygulama ayrıca sağlanan raporlardan herhangi birinin çalışma süresi ve kaynakların kötüye kullanılmasına işaret etmesi durumunda harekete geçmenizi sağlar. HT Employee Monitor, filtreleri kullanarak web sitelerini engellemenize olanak tanır, ancak kısıtlanmış web sitelerinin tam adını çok iyi yazabilirsiniz. Ayrıca, medya oynatıcılar gibi insanların dikkatinin dağılmasına neden olabilecek yüklü uygulamaların kullanılmasını da reddedebilirsiniz.
HT Employee Monitor indir Bazı kullanıcılar güvenilir bir bilgisayar bilgisine sahip olmayabilir ve iş istasyonlarına zarar verme riski taşıyabileceğinden, uygulama Denetim Masası, Program Ekle / Kaldır bölümü, Görev Yöneticisi, Kayıt Defteri Düzenleyicisi ve Komut İstemi’ne erişim ayrıcalıklarını kaldırmanızı sağlar. .

Uygulamayı hedeflenen personelden gizlemek, gizli modda çalıştığı için sorun değildir. Bulunursa, kaldırılması ayarlayabileceğiniz bir şifre ile engellenebilir.

HT Çalışan Monitörünün oluşturduğu raporlar, belirlediğiniz bir zaman aralığında size otomatik olarak e-posta ile gönderilir. Sizi ilgilendiren şeylere bağlı olarak, uygulama kullanımı, ziyaret edilen web siteleri, arama sorguları veya bunların herhangi bir kombinasyonu için rapor almayı seçebilirsiniz.

Yukarıdakilerin dikkate alınması ve keşfedilmesi gereken çok daha fazlası ile HT Employee Monitor, bir bilgisayarın nasıl kullanıldığını takip etmek isteyen herkes için kesinlikle önemli bir izleme çözümüdür.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı