Overclock

Hot CPU Tester Pro indir

Hemen İndir

Hot CPU Tester Pro CPU Sıcaklık Testi Programı indir Bu kullanışlı sistem test cihazı PC’nizin donanım performansını verimli bir şekilde belirler, ancak kayıt oluncaya kadar bazı özellikleri devre dışı bırakır. Hot CPU Tester Pro’nun biraz devre dışı bırakılmış bir sürümü olan Hot CPU Tester Lite, gerçek zamanlı olarak teşhis eylemlerini görüntüleyen sade ama işlevsel bir arayüz sunar.

Hot CPU Tester Pro CPU Sıcaklık Testi Programı, donanım bileşenlerinizi güvenilirlik ve kararlılıklarını test etmek için aşırı hızlara sokar. Sistem Bilgisi raporları, işlemci, CPU dizesi, saat hızı, fiziksel ve sanal bellek hakkındaki ayrıntıları içerir. Tam Matris, Sıralama Algoritmaları ve Prime Test dahil olmak üzere yazma, karşılaştırma ve çok sayıda tanılama gerçekleştirebilir, ancak bu Lite sürümünde bazı denemeler mevcut değildir. Tek bir testi yürütemezsiniz, ancak grup testi sonuçlarını metin dosyalarına kaydedebilirsiniz.

Hot CPU Tester Pro indir

Hot CPU Tester Pro CPU Sıcaklık Testi Programı indir

Yukarıdaki linkten Hot CPU Tester Pro CPU Sıcaklık Testi Programı indir işlemini başlatabilirsiniz.

Hot CPU Tester Pro CPU Sıcaklık Testi Programı indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı