Macera

Hitman Blood Money Full indir + Türkçe Yama Tek Paket

Hemen İndir

Hitman Blood Money Full indir + Türkçe Yama Tek Paket

Hitman Blood Money Full indir + Türkçe Yama Tek Paket Para konuşur. Sessizlik Öder. Bir Öldürmeye Hazırlanın. Ajan 47’nin sözleşmeli ajansı The ICA’dan suikastçılar bir dizi isabetle elendiğinde, daha büyük, daha güçlü bir ajans çatışmaya girmiş gibi görünüyor. Hedef olabileceğini hisseden 47 Amerika’ya gider ve bir cinayet işlemeye hazırlanır.
‘Kanlı Para’ sistemi: Ne kadar temiz olursa, o kadar çok para alırsınız ve bu parayı tanıklara ve polise rüşvet vermek için harcanabilir, ününüzü, silah özelleştirmenizi, özel ekipmanlarınızı ve bilgilerinizi azaltabilirsiniz.
Özelleştirilebilir silahlar: Agent 47’nin özel silahlarını ses, geri tepme, ateş hızı, hasar, yeniden doldurma hızı, isabetlilik ve yakınlaştırma gibi çeşitli şekillerde değiştirin.
Güçlü anlatı: ICA’yı kim ortadan kaldırıyor ve motivasyonları nedir?
Yeni motor: suikastçının dünyası hiç bu kadar etkileşimli olmamıştı veya bu kadar güzel görünmemişti!
Yeni oyun teknikleri: silahsızlanma, dikkat dağıtma, kazalar, vücuttan atma, insan kalkanı ve tuzak silahları dahil.
Yeni kontrol ve kamera sistemi: Ajan 47 artık kameradan bağımsız olarak hareket ediyor.
Yeni hareketler: Ajan 47 artık çıkıntılara tırmanabilir, saklanabilir, çıkıntıları ölçekleyebilir ve alçak engelleri otomatik olarak aşabilir.
Geliştirilmiş AI: Muhafızlar kan izlerini takip edecek, şüpheli öğeleri ve davranışları inceleyecek. Yeni yol bulucu motoru, gerçekçi düşman davranışı ve etkileşimi ile gelişmiş izleme ve hareket sağlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı