Macera

Hitman: Absolution Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Hitman: Absolution Full indir Tek Link - PC Oyunu

Hitman: Absolution Full indir Tek Link – PC Oyunu Hitman: Absolution, bugüne kadarki en kişisel sözleşmesini üstlenen Orijinal Assassin’i takip ediyor. Teşkilat tarafından ihanete uğrayan ve polis tarafından avlanan Ajan 47, kendisini yozlaşmış ve sapkın bir dünyada kurtarmanın peşinde bulur.
Ana Özellikler
Glacier 2 ™ teknolojisini sergilemek : HITMAN: ABSOLUTION, sinematik bir hikaye, farklı sanat yönetmenliği ve son derece orijinal oyun ve ses tasarımıyla övünen, sıfırdan inşa edildi.
Seçim Özgürlüğü: Avınızı takip edin, onlarla savaşın veya ilerledikçe uyum sağlayın. Agent 47 olarak, son derece gelişmiş oyun mekaniği ve çığır açan bir yapay zeka sistemi sayesinde seçim sizin.
Yaşayan, Nefes Alan Bir Dünyayı Deneyimleyin: Hitman dünyasında: Absolution, benzersiz karakterler, zengin diyaloglar ve Hollywood standart performansları, eşi benzeri olmayan bir oyun deneyimi yaratmak için bir araya geldiğinden, her an bir hikayeye dönüşebilir.
Kılık değiştirmeler: Ajan 47 olarak, tanıştığınız hemen hemen herkesin kimliği almak için sizindir. Avınızı hareketsizleştirin, kıyafetlerini çalın ve içgüdülerinizi düşmanlarınıza karışmak ve aldatmak için kullanın.
İçgüdü Modu: Dünyayı Ajan 47’nin gözünden görün ve dünyanın en ölümcül suikastçısı olun. Hitman: Absolution’ın İçgüdü Modu’nu kullanarak düşman hareketini tahmin edecek, yüksek güçlü silahları öldürmenin ve ölümcül doğrulukla kullanmanın yeni yollarını keşfedeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı