Macera

Hitman 2: Silent Assassin Full Tek Link indir PC Oyunu

Hemen İndir

Hitman 2: Silent Assassin Full Tek Link indir PC Oyunu Emekli bir suikastçının krallığına girin, vatana ihanet ederek eyleme geri dönün. Kiralık bir katil olabilirsiniz ama yine de sadakat ve adalet duygunuz var. Suç, açgözlülük, bozulma ve şerefsizlikle yozlaşmış bir dünyanın karanlık girintilerini ziyaret edin. Ve sana yetişen bir geçmiş.
Hitman 2: Silent Assassin – Kimseye güvenmeyin – eğer fiyat doğruysa, en güvendiğiniz müttefikinizin parmağı tetikte olacaktır. Hedefleriniz gezegenin en ücra köşelerinde saklanabilir, ancak yok edilmeleri asla engellenmez – sadece ertelenir.
Ticaretinizi öğrenin – araçlarınızda ustalaşın – engellerinizi aşın – düşmanlarınızı alt edin – hedeflerinizi ortadan kaldırın. Unutmayın: aceleci kararlar sonuçları kanar. Ne zaman anında saldıracağınızı bilin, ne zaman zaman ayıracağınızı bilin. Şans hazırlıklı olandan yanadır. Başarısızlık bir seçenek değil.

Hitman 2: Silent Assassin Full Tek Link indir PC Oyunu

Hitman 2: Silent Assassin – Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP SP1 + 32 / 64 Bit

İşlemci: 1000 MHz+

Bellek: 128 MB+

Ekran Kartı: 16 Mb ekran kartı

Disk Alanı: 800 MB+

Hitman 2: Silent Assassin Full Tek Link indir

 

Yukarıdaki linkten Hitman 2: Silent Assassin Full Tek Link indir işlemini başlatabilirsiniz. 

Hitman 2: Silent Assassin Full Tek Link indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı