Aksiyon

Heavy Fire: Afghanistan Full Tek Link indir – PC Oyunu

Hemen İndir

Heavy Fire: Afghanistan Oyunu indir Heavy Fire: Afganistan, günümüzün Afganistanında geçen süper hızlı bir oyun, yüksek yoğunluklu raylar atıcıdır. Silahlarla ve el bombalarıyla yakın ve kişisel olarak savaşmak, bir helikopterden ateş yağmak veya ana muharebe tankı ile atık atmak olsun, Heavy Fire: Afganistan, hardcore oyuncular ve acemiler için hemen eğlenceli, pikap ve oyun deneyimidir.

İnsanoğlunun bildiği en yoğun savaş durumlarından bazılarıyla mücadele ettiniz – ve henüz bitmedi. Afganistan isyancılarla dolup taşıyor ve her gün yeni zorluklar getiriyor. Bugün düşmanı devirmek size ve adamlarınıza kalmış. İstihbarat raporları, düşman kuvvetlerinin bir sonraki hamlelerini tenha bir dağın üzerinde ormanın derinliklerine gizlenmiş bir kulübeden planladıklarını gösteriyor. Onları kendi bölgelerinde şaşırtacaksınız – ve Ağır Ateş getiriyorsunuz.

Bu hızlı ve hızlı tempolu modern atıcıda keskin kalın. Görünüşte tehditleri ortadan kaldırarak kapaktan kapağa geçerken ekibinizi koruyun! Yürüyerek veya tanklar, helikopterler ve APC’ler gibi çeşitli araçlarda savaşın. Hayatta kalmak, savaşmaya devam etmek ve görevinizi tamamlamak için tabancalardan monte edilmiş toplara ve el bombalarına kadar değişen silahları kullanın.
Heavy Fire: Afghanistan Full Tek Link indir - PC Oyunu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı