Dosya Kurtarma

HDD Recovery Pro indir

Hemen İndir

HDD Recovery Pro 4.1 Full indir, ile hasarlı sabit sürücülerdeki dosyaları ve verileri tamamen kurtarın. FAT, NTFS, Ext2, Ext3, Ext4 dosya sistemlerini Windows altından destekleyen HDD Recovery Pro, en gelişmiş kurtarma algoritmalarını kullanır. Bir çökme sonrasında diskinize tamamen erişilemese bile, HDD Recovery Pro, eksik bölümlerdeki dosyaları bulmak ve kurtarmak için sabit sürücünüzü hasarlı bölümler için tarar.

HDD Recovery Pro, hasarlı veya bozuk sürücüler, erişilemeyen diskler, hasarlı veya bozuk bölüm tabloları ve dosya sistemleri de dahil olmak üzere en yaygın sabit sürücü arızalarından muzdarip disklerden kayıp verileri kurtarır. Silinen dosyaları geri yükler ve biçimlendirilmiş disklerden, flash kartlardan ve kameralardan veri kurtarır.

Eşsiz Canlı Önizleme özelliği, silmeden önce 150’den fazla dosya türünü önizlemenizi sağlayarak doğru kurtarmayı sağlar. Canlı Önizleme, kurtarma için en az hasarlı dosyaları seçmenizi veya geri yüklemek için kaydedilen belgelerin en son sürümlerini seçmenizi sağlar.

HDD Recovery Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı