Dosya Sıkıştırma

HaoZip indir

Hemen İndir

HaoZip Sıkıştırma Programı indir, WinRar ve WinZip’e benzer şekilde HaoZip, boyutu optimize ederken arşivlerden içerik çıkarmanıza ve dosyaları sıkıştırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış güçlü bir araçtır. Uygulama temiz ve sezgisel bir arayüze sarılmıştır. Explorer tabanlı düzen sayesinde, öğelerin adlarını, boyutlarını, türlerini ve değişiklik tarihlerini görüntüledikten sonra, işlenmek üzere öğeleri kolayca bulabilir ve bunlara erişebilirsiniz.
HaoZip indir Arşiv oluşturma, bir ad, biçim örn. ZIP, 7Z, TAR, WIM, LZH ve sıkıştırma yöntemi ‘Mağaza’dan’ En İyi’ye kadar belirtilerek sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Ayrıca, güncelleme modunu seçebilir Dosya ekleyip değiştirebilir, arşiv içeriğini senkronize edebilir, arşivi hacme göre bölümlere ayırabilir ve arşivleme seçeneklerini yapılandırabilirsiniz örneğin arşivledikten sonra dosyaları silebilir, arşivlenmiş öğeleri test edebilir, tamamlandığında bilgisayarı kapatabilir, sıkıştırın ve e-posta ile gönderin.

Diğer özellikler HaoZip arşiv şifreleme, dosya hariç tutma, sıkıştırma algoritması, zaman ve yorumlar etrafında döner. Ayrıca, çift paneli devre dışı bırakabilir, arşivleri SFX’e dönüştürebilir, bir günlük dosyasını görüntüleyebilir, ayarları içe ve dışa aktarabilir, arşivleri onarabilir, arayüz dilini değiştirebilir ve profilleri düzenleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı