Dosya Kurtarma

Handy Recovery indir

Hemen İndir

Handy Recovery v4.0 Full Dosya kurtarma programı indir, Önemli bir dosyayı yanlışlıkla sildiğimizi veya hala bilgi sahibi olan bir sürücüyü yeniden biçimlendirdiğimizi fark ettiğimizde hepimiz bu batma hissini hissettik. Garantili olmasa da, Handy Recovery gibi programlar kayıp dosyalarınızı kurtarma şansınızı artırabilir, bu yüzden panik yapmayın!

Handy Recovery’yi yüklediğinizde, göreceğiniz ilk pencere dosyayı kurtarmak istediğiniz sürücüleri seçmenizi ister. Ardından Analiz’e basmanız ve dosya türünü belirtmeniz gerekir. Parametrelere bağlı olarak, arama biraz zaman alabilir, ancak arama ilerledikçe bulunan dosyalar görünecektir, bu nedenle en azından Handy Recovery istediğiniz dosyayı bulursa onu görebilir ve durdurabilirsiniz.

Handy Recovery, dosyaları tanımlamak için çok yararlı olan bir önizleme penceresinin yanı sıra saklamak istemediğiniz kurtarılmış dosyaları sıralamak için harika olan bazı arama ve filtre işlevlerini içerir. Ayrıca, herhangi bir dosyayı kurtarma şansınızı analiz eder, bu da hoş bir dokunuş. Neyse ki, Handy Recovery açık bir yardım kılavuzu ile birlikte gelir. Bu harika bir fikir, çünkü uygulama bir sihirbaz sağlamıyor ve dosya kurtarma kafa karıştırıcı olabilir.

Handy Recovery indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı