CD / DVD

Gold Burn indir

Hemen İndir

Gold Burn CD/DVD BluRay Yazdırma Programı indir Blu-ray diskler / HD DVD’ler de dahil olmak üzere herhangi bir disk ortamına ses ve video yazmak için kolay disk çoğaltma ve çıkarma. Ses CD’sini kopyalayın ve diskleri ve ana ISO dosyalarını silin.

Gold Burn , verileri yedeklemek, ses / video dosyalarını CD / DVD’ye yazmak, ISO görüntüleri oluşturmak / yazmak / kopyalamak ve istenmeyen içeriği kaldırmak için diskleri silmek için bir dizi araç sağlar . Hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için kullanımı son derece kolay olan bu üst disk yazıcı, medya ve veri CD / DVD’sini yakmanıza ve değerli verilerinizi yedeklemenize yardımcı olur . Kapsamlı kullanma CD / DVD yazıcı , olur ses CD’lerinden sihirbaz modunda verimli / yakmak / rip ISO görüntüler oluşturmak. disk silgi yeniden yazılabilir disklerin yeniden kullanılması sağlanır. Çeşitli kullanıcılar için profesyoneller ve sıradan kullanıcılar için disk çoğaltma, çıkarma ve mastering yazılımı için mükemmel bir çözümdür.

Veri CD’si / DVD’si yazma
Altın yazıcımızla, veri kaybını önlemek için yedekleme için önemli veri dosyalarınızı veya klasörlerinizi CD / DVD / Blu-ray / HD-DVD disklere yazabilirsiniz. Herhangi bir veriyi destekler ve yazma işleminin çok kolay olduğunu adım adım sihirbaz sunar.

Ses CD’lerini Kopyala ve Yaz
Portatif cihazlara aktarım için ses parçalarının bilgisayarınıza CD’lerden kopyalanması yapılabilir. Ayrıca CD çalarınızın evde veya arabada keyif alması için MP3, WMA, WAV, OGG, WMV ve ASF’yi standart Ses CD’lerine yazabilirsiniz.

Video CD / VCD yazma
Gold Burn, MPEG-1 / MPEG-2 videolarınızdan Video CD, Super Video CD veya DVD-Video dosyaları yazmanıza olanak tanır. Dahası, yüksek yanma hızı, aileniz veya arkadaşlarınızla en sevdiğiniz filmlerin tadını uzun süre beklemeden çıkarmanızı sağlar.

ISO Dosyası Yazdırma
Adım adım sihirbaz modunda, herhangi bir dosya / klasörden ISO görüntüsü oluşturmak, herhangi bir diskten tam bir ISO kopyalamak ve disk sürücüsünde kullanmak için ISO / CD / DVD’ye yazmak içme suyu kadar kolay hale gelir.

Gold Burn indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı