Disk Araçları

Glarysoft Disk SpeedUp iNDİR

Hemen İndir

Glarysoft Disk SpeedUp v5.0.1.57 k inceleme, birleştirme, analiz ve optimize etme programı indir, yerel sürücüleri birleştirmek ve alanı optimize etmek için tasarlanmış kapsamlı bir Windows aracıdır. Her biri temiz ve çekici bir GUI ile sarılmış gelişmiş kullanıcıların gereksinimlerini karşılaması gereken bazı güçlü özellikleri entegre eder.

Uygulamanın yüklenmesi biraz zaman alır. Ana uygulama penceresi, birleştirme görevine ve ayarları yapılandırmaya ayrılan iki ana sekmeye ayrılmıştır.

Kapasiteleri, boş alanı, parçalanmış alanı ve durumuyla birlikte tüm sürücüler bir listede gösterilir. Bir veya daha fazlasını seçebilir ve bu görevin gerekli olup olmadığına karar vermeden önce birleştirme durumunu değerlendirmek için bir analiz yapabilirsiniz.

Seçilen hacimleri birleştirmek veya en iyileştirmek bir düğmeyi tıklatarak yapılır. Ayrıca, PC’yi birleştirme işleminden sonra otomatik olarak kapanacak şekilde zamanlayabilirsiniz.

Bilgisayar boştayken birleştirme görevini otomatik olarak çalıştırmak için bir otomatik birleştirme modu, CPU veya disk kullanımı belirli bir noktayı aştığında duraklatma seçeneği ile etkinleştirilebilir. Bu, aynı anda seçilen bir veya daha fazla sürücüde yapılabilir. Ayrıca, yalnızca dolandırmak veya dolandırmak ve optimizasyon yinelenen bir şekilde programlanabilir.

Glarysoft Disk SpeedUp iNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı