Bakım - Temizlik

Glary Disk Cleaner indir

Hemen İndir

Glary Disk Cleaner Disk temizleme programı indir, Geçici sistem dosyalarını kaldırarak, tarayıcı önbelleğini temizleyerek veya özel klasörleri boşaltarak bilgisayarınızı temiz ve en iyi performansta tutun. Windows’daki uygulamalarla çalışırken veya çevrimiçi sörf yaparken, bilgisayarınız geçici dosyalar veya diğer benzer verileri oluşturur ve saklar. En iyi performans ve hızda çalışmasını sağlamak için, disk temizliğini düzenli aralıklarla çalıştırmanız önerilir. Bunu Glary Disk Cleaner kullanarak yapabilirsiniz.

Windows’daki varsayılan disk temizleme yardımcı programından farklı olarak, Glary Disk Cleaner ayrıntılı tarama sonuçlarını görüntüler ve silinecek dosyaları seçmenizi sağlar.
Kategori listesi ayrıca, sistem ve kullanıcı geçici dosyaları, küçük resim önbelleği, hata raporları, günlük dosyaları, bellek dökümü, geri dönüşüm kutusu verileri, geçersiz kısayollar vb. Ayrıca, güncel olmayan Windows Güncellemeleri verilerinden, indirilen program dosyalarından ve Windows Installer tarafından oluşturulan gereksiz dosyalardan kurtulmak için de kullanabilirsiniz.

Sadece birkaç tıklamayla Glary Disk Cleaner’ın hedeflemesi gereken klasörleri yapılandırabilirsiniz ve gitmekte fayda var.

Glary Disk Cleaner indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı