Converter

GiliSoft Video Converter indir

Hemen İndir

GiliSoft Video Converter Video dönüştürücü Program indir, Gilisoft Video Converter kolay, hızlı, güvenilir ve özelliklerle dolu. Ayrıca tüm popüler formatlarda standart videoları dönüştürme yeteneğine sahiptir. Artık PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV, Xbox, Google telefonlar, iPad, iPad2 ve diğer dijital multimedya cihazlarınızda oynatmak için video, ses dönüştürebilirsiniz.

GiliSoft Video Converter Full indir 160’tan fazla video formatıyla uyumlu çok yönlü bir video dönüştürme aracıdır. Ayrıca, videoyu birleştirmenize veya kesmenize, videoyu döndürmenize veya filigran ve diğer efektler eklemenize izin veren düzenleme ve efekt araçlarına sahiptir.

GiliSoft Video Converter ile mevcut video dosyalarınızı .H.265, .MP4.4K, .MKW.4K, .MPEG-4, .DivX, .Xvid, .H.264 gibi bir dizi popüler video formatına dönüştürebilirsiniz. İPhone ve iPad, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360 ve PS3 gibi her türlü taşınabilir cihazla uyumlu olan .AVI, .MKV, .FLV, .WMV, .DPG, .3GP vb. GiliSoft Video Converter, video dönüştürmenin yanı sıra, videoyu .MP3, .MP4, .M4A, .WMA, .WAV, .AC3 ve .DTS gibi ses formatlarına da dönüştürebilir.

GiliSoft Video Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı