Güvenlik

GiliSoft Private Disk indir

Hemen İndir

GiliSoft Private Disk v8.0.0 Gizleme Programı indir, günümüzde bilinen en güçlü şifreleme algoritması olan AES 256 bit ile bilgileri korur. Son teknoloji ürünü, güvenilir ve güvenilir AES 256 bit NIST sertifikalı şifreleme sunmanın yanı sıra, GiliSoft Özel Disk, yenilikçi Disk Image Hide yöntemini kullanarak gizli bilgileriniz için ek koruma sağlar.
GiliSoft Private Disk indir Disk Image Hide, hiçbir virüs, truva atı, casus yazılım veya diğer kötü amaçlı yazılımların değerli bilgilerinize zarar vermemesini veya çalmamasını sağlayarak verilerinizi uygulamaya göre korur. Ayrıca USB flash sürücülerdeki verileri korur – yazılımı yerel olarak yüklemeden herhangi bir bilgisayardaki şifreli dosyalarla çalışabilirsiniz.
AES 256 bit şifreleme, gücü ve verimliliği nedeniyle bir durum standardı olarak seçilen, günümüzde mevcut olan en güvenli simetrik şifreleme algoritmasıdır. Dropbox’ınızı şifreleme Bulut depolama alanınızda gerçekten hassas dosyalarınız varsa, bunu yapmanın en kolay yolu Dropbox’ınızın (veya başka bir bulut depolama alanının) içinde şifreli bir birim oluşturmak için Özel Disk kullanmaktır. USB diskte özel bir disk oluşturabilir veya HDD’den USB diske özel bir disk taşıyabilir ve yazılımı yerel olarak yüklemeden herhangi bir bilgisayardaki şifreli dosyalarla çalışabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı