Güvenlik

GiliSoft Privacy Protector indir

Hemen İndir

GiliSoft Privacy Protector v7.1.0 indir, kullanıcılara yetkisiz kullanıcılar tarafından erişilmemelerini sağlamak için bilgisayarlarındaki dosya ve klasörleri şifreleme olanağı sağlayan bir uygulamadır. Uygulama, sezgisel bir arayüzle birlikte gelir ve kullanıcıların bilgisayar becerileri seviyelerinden bağımsız olarak yeteneklerinden faydalanmalarını kolaylaştırır. Sol taraftaki panelden erişilebilen bir dizi gizlilik aracı içerirken, sağ taraftaki güvenli dosya ve klasörlerle ilgili ayrıntıları gösterir.
GiliSoft Privacy Protector indir Yazılımın gizlilik koruma özellikleri parola tabanlıdır ve kullanıcıların yükleme işlemini başlatırken parola girmeleri gerekir. Ancak, istedikleri zaman şifreyi de değiştirebilirler. Bu aracın yardımıyla, kullanıcılar bilgisayarlarındaki dosya ve klasörleri gizleyebilir, böylece başkalarının onlara erişemediğinden emin olabilir ve tüm sürücüleri de gizleyebilirler. Uygulama ayrıca dosyaları, klasörleri veya sürücüleri kilitleyebilir ve bunları yazmaya karşı koruyabilir.

Uygulama, kullanıcı verilerinin dışarıdan erişim denemelerinden tamamen korunmasını sağlayan özel diskler de oluşturabilir. Kullanıcılar özel sürücüleri kolayca açabilir veya kapatabilir ve yalnızca birkaç fare tıklamasıyla bunlara dosya ekleyebilir veya silebilirler.

Uygulama, verilerin güvenli bir şekilde silinmesini destekleyerek, kullanıcıların tehlikeye atılan dosya ve klasörleri kolayca silmesine veya tüm sürücüleri temizlemesine olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı