Güvenlik

GiliSoft File Lock Pro indir

Hemen İndir

GiliSoft File Lock Pro v11.4.0 Dosya ve Klasör Şifreleme Programı indir, Bir işadamı, çalışan, öğrenci, hatta ev hanımı olsanız da, bir bilgisayar rutin işlerinizde size yardımcı olabilir. Kişisel bilgilerinizi, belgelerinizi ve benzeri hassas şeyleri bilgisayarınıza, tehlikeye düştüklerinde zarar verebilecek şekilde kaydedersiniz.
GiliSoft File Lock Pro indir
Bununla birlikte, kötü niyetli davranış ve gizlilik sızıntıları nedeniyle veri hırsızlığı konusunda asla endişelenmeyeceksiniz. Dosyalarınız için bir Askeri Sınıf Şifreleme Aracıdır. Dahili sabit sürücü, flash sürücü, harici USB sürücü, başparmak sürücü, bellek kartı, kalem sürücü ve ağ sürücüsündeki klasörleri kilitleyin. Dosyaları, klasörleri şifreleme; Dosya klasörlerini ve sürücüleri gizle; Dosya klasörlerini ve sürücüleri salt okunur yapın; Parola koruma dosya klasörleri ve sürücüleri. Gilisoft File Lock Pro, Çince, Çekçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Portekizce olarak dil seçenekleri mevcuttur.

Özel dosyalarınızı klasörlerinizi, Windows Güvenli Mod altında bile herhangi bir program veya program tarafından tamamen görünmeyen yerel disk veya harici USB diskten gizleyin. Özel verilerinizi aranamaz hale getirin. Tüm gizli dosyalar hiçbir zaman arama sonuçlarında gösterilmez.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı