Overclock

GeForce Experience indir

Hemen İndir

GeForce Experience indir NVIDIA GeForce Experience , sistemlerinde bir GeForce grafik kartı bulunan video oyuncuları için kullanışlı olan güçlü bir uygulamadır.

Oynatıcının deneyimini geliştirmek için NVIDIA tarafından sağlanan önerilere dayanarak tüm video oyunlarına en uygun ayarları uygular. Araç ayrıca grafik kartı için en son sürücüleri indirir. Arayüz temiz ve sezgiseldir, birincil panel üç bölüme ayrılmıştır, oyunlar, sürücüler ve tercihlere adanmıştır.

NVIDIA GeForce Experience, bilgisayarı otomatik olarak video oyunları için tarar ve karakter, efektler ve ortam kalitesi, çözünürlük, gölgeler, doku filtreleme, tam ekran modu, gelişmiş PhysX ve diğerleri söz konusu olduğunda geçerli ve önerilen ayarları görüntüler. Ayrıca, oyun ekran görüntülerine uygulanan en uygun ayarları önizleyebilir ve video oyunlarını doğrudan ana uygulama penceresinden başlatabilirsiniz.

Programın bir başka önemli özelliği, en son GeForce sürücülerini otomatik olarak denetler ve masaüstünden ayrılmadan yüklemeyi önerir. Ayrıca, sürüm vurgularını gösterir.

Tercihler alanından NVIDIA GeForce Experience’ın varsayılan olarak en iyi ayarları uygulamasını isteyebilir, sürücü güncellemelerine beta güncellemeleri dahil edebilir, güncelleme bildirimlerini devre dışı bırakabilir, video oyunu yüklü konumlarını seçebilir, farklı bir kullanıcı arayüzü diline geçebilir ve tüm etkinlikleri günlüğe kaydedebilirsiniz. dosya.

Yardımcı program Windows XP SP3 için destek sunar, ancak yalnızca sürücü güncelleme modülü söz konusu olduğunda. Sistem tepsisini en aza indirir ve düşük CPU ve RAM kullanır, böylece normal etkinliği engellemez. Testlerimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık.GeForce Experience indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı