Overclock

Geekbench Pro 5.2.2 Yeni Sürüm Full indir

Hemen İndir

Geekbench Pro 5.2.2 Yeni Sürüm Full indir
Geekbench Pro v5.2.2 Yeni Sürüm Full indir Geekbench 5 Full indir, sisteminizin performansını bir düğmeye basarak ölçen bir çapraz platform karşılaştırmasıdır. Mobil cihazınız veya masaüstü bilgisayarınız, itme sorunu yaşandığında nasıl performans gösterecek? Piyasadaki en yeni cihazlarla nasıl karşılaştırılacak? Geekbench 5 ile bugün öğrenin.

 

CPU Kıyaslama

Geekbench 5, e-postanızı kontrol etmekten resim çekmeye, müzik çalmaya veya hepsini bir kereye kadar her şey için işlemcinizin tek çekirdekli ve çok çekirdekli gücünü ölçer. Geekbench 5’in CPU karşılaştırması, Artırılmış Gerçeklik ve Makine Öğrenimi de dahil olmak üzere yeni uygulama alanlarındaki performansı ölçer, böylece sisteminizin en son teknolojiye ne kadar yakın olduğunu bilirsiniz.

 

Compute Benchmark

Compute Benchmark ile sisteminizin oyun, görüntü işleme veya video düzenleme potansiyelini test edin. GPU’nuzun gücünü OpenCL, CUDA ve Metal API’leri desteğiyle test edin. Geekbench 5’te yeni olan, yeni nesil platformlar arası grafikler ve bilgi işlem API’sı Vulkan için destek.

 

Çapraz Platform

Elma ve portakalları karşılaştırın. Veya Elmalar ve Samsung’lar. Platformlar arası karşılaştırmalar için sıfırdan tasarlanan Geekbench 5, sistem performansını cihazlar, işletim sistemleri ve işlemci mimarileri arasında karşılaştırmanıza olanak tanır. Geekbench 5 Android, iOS, macOS, Windows ve Linux’u destekler.

 

Geekbench Tarayıcı

Sonuçlarınızı başkalarıyla paylaşmak veya cihazlarınızın ne kadar hızlı (veya yavaş) gidebileceğini dünyaya bildirmek için sonuçlarınızı Geekbench Tarayıcısına yükleyin ! Bir hesap oluşturarak tüm sonuçlarınızı tek bir yerde izleyebilir ve cihazlarınızdan herhangi birinden kolayca bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı