Arcade

FTL: Faster Than Light Full indir – PC Oyunu

Hemen İndir

FTL: Faster Than Light Full indir - PC Oyunu

FTL: Faster Than Light Full indir – PC Oyunu FTL’de galaksiyi kurtarmaya çalışan bir uzay gemisini çalıştırmanın atmosferini yaşarsınız. Her karşılaşmanın birden fazla çözümle benzersiz bir meydan okuma sunduğu tehlikeli bir görev. Kalkanlarınızı ağır bir füze bombardımanı durdurursa ne yapacaksınız? Kaçmak için tüm gücü motorlara yeniden yönlendirmek, düşmanınızı gökyüzünden uçurmak için ek silahları güçlendirmek veya bir gemiye binme ekibiyle savaşı onlara götürmek mi? Bu “roguelike benzeri uzay gemisi simülasyonu”, geminizi ve mürettebatınızı, zafer ve acı yenilgiyle dolu rastgele oluşturulmuş bir galakside bir maceraya çıkarmanıza olanak tanır.
Ana Özellikler:
Karmaşık Stratejik Oyun – Mürettebatınıza emirler verin, gemi güç dağıtımını yönetin ve savaşın ortasında silah hedeflerini seçin.
Kendi Hızınızda Oynayın – Stratejinizi değerlendirmek ve emir vermek için oyunu savaşın ortasında duraklatın.
Eşsiz Yaşam Biçimleri ve Teknoloji – Geminizi yükseltin ve altı farklı uzaylı ırkının yardımıyla yenilerinin kilidini açın.
İstediğiniz Kaptan Olun – Yüzlerce metin tabanlı karşılaşma sizi zor kararlar almaya zorlayacaktır.
Rastgele Gökada – Her oyun, kararlarınıza göre farklı düşmanlar, olaylar ve sonuçlar içerecektir. Hiçbir oyun tam olarak aynı olmayacak.
İkinci Şans Yok! – Permadeath, öldüğünüzde geri dönüş olmayacağı anlamına gelir. Sürekli yenilgi tehdidi, her eyleme önem ve gerginlik katar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı