Converter

Format Factory indir

Hemen İndir

Format Factory Dönüştürme Programı indir ses ve video dönüştürücü, kesme makinesi, marangoz, ayırıcı, mikser, kırpma ve delogo sağlar. Ayrıca video oynatıcı, ekran kaydedici ve video indirici içerir

Format Factory PC Serbest Zaman tarafından sunulan bir dosya formatı dönüştürme aracıdır. Çoğu dosya yalnızca bir dosya türü için çalıştığından, dosyaları bir dosya biçiminden diğerine dönüştürmek gerçekten zaman alabilir. Format Factory, herhangi bir dosya türünü dönüştürebilen çok amaçlı bir araçtır. Video, müzik veya belge olsun, Format Factory bunu dönüştürebilir.

Çok amaçlı olmasına rağmen, Format Factory’nin arayüzü basit ve kullanımı kolaydır. Ekranın sağ tarafında kullanıcılar ses, video ve resimler gibi farklı dosya türlerine ayrılan daraltılabilir bir panel bulacaklar. Bir dosya türünü tıklattığınızda, Format Factory her dosya türü için gerçekleştirebileceğiniz tüm eylemleri görüntüler.

Dosyaları dönüştürmeye ek olarak, Biçim Fabrikası düzenlediğiniz dosya türüne bağlı olarak ek işlevler gerçekleştirebilir. Örneğin, videoları kaydetmek, mux, birleştirmek ve kırpmak için Biçim Fabrikası’nı kullanabilirsiniz. Sesi birleştirmek ve karıştırmak için de kullanılabilir. Belgeler için Format Factory, bunlar için arşiv oluşturmak amacıyla kullanılabilir.

Format Factory indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı