Dosya Kurtarma

FoneLab Android Data Recovery indir

Hemen İndir

FoneLab Android Data Recovery Veri Kurtarma Programı indir, Android telefondaki dosyalarınız kayboluyor mu? Bu hızlı, güçlü ve kullanımı kolay Android dosya kurtarma deneyin. Android telefonlarda kaybolan silinmiş kişileri, mesajları, mesajlaşma ekini, çağrı geçmişini, galeri, resim kütüphanesi, müzik, video ve belgeyi kurtarmanızı sağlar. Yazılım, Android cihazınızda su hasarlı, virüs saldırısı veya kırılmış kısım olup olmadığını Android için FoneLab tarafından tespit edilebildiği sürece kayıp verileri geri alabilir. Bu Android veri kurtarma ile tüm kayıp dosyalarınızı birkaç dakika içinde geri alabilirsiniz.

Android kullanıcıları için önemli bilgilerden biri iletişimdir. Kişileri kaybetmek bazen önemli arkadaşlarla bağlantınızı kaybetmek anlamına gelir. FoneLab Android Veri Kurtarma, kişileri, metin içeriklerini ve ekleri kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Bazı hatalar veya kazalar nedeniyle fotoğraflarınızı / müziklerinizi / videolarınızı kaybettiğinizde çok fazla baş ağrısı getirir. FoneLab Android Veri Kurtarma ile, sizin için değerli olabilecek kayıp medya dosyalarını geri alabilirsiniz.

FoneLab Android Data Recovery indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı