Disk Araçları

Flexense Disk Sorter Pro iNDİR

Hemen İndir

Flexense Disk Sorter Pro v6.6.2 Sabit disk programı indir, Grafikleri destekleyerek, dosyaları çeşitli kriterlere örneğin boyut, erişim tarihi göre sıralamanızı sağlayan zengin özellikli ve hızlı dosya sınıflandırma yardımcı programı.

Disk Sorter Pro indir, kullanıcıların disklerden, klasörlerden, ağ üzerindeki paylaşılan konumlardan ve NAS depolama cihazlarından kaynaklanan dosyaları sıralamasına yardımcı olmak için geliştirilmiş profesyonel bir yardımcı programdır.

Kurulum prosedürünün tamamlanması çok az zaman alır ve kullanıcıdan özel bir girdi gerektirmez. Tamamlandığında, program başlangıcında ilk yapılandırmayı seçebilirsiniz: sistem dosyalarını, dizin bağlantılarını ve bağlantılarını işlemenin yanı sıra dosyaların kullanıcı adlarını işlemek ve göstermek.

Sınıflandırma için diskleri ve dizinleri dahil etmek için gerektiği kadar profil oluşturmak mümkündür. Gizli filmler ve video dosyaları, basit dosya sınıflandırması veya erişim tarihi sıralaması gibi kullanıcıların kullanımına sunulan birçok eklenti vardır.

Öğe ayrıntıları, toplam dosya ve alan, işlem süresi, performans ve hata sayısı ile birlikte kategori türünü, toplam dosya ve alanı boyut ve yüzde içerir.

Disk Sorter Pro, öğeleri kopyalamanıza veya başka bir konuma taşımanıza, diskte kullanılan boyutu azaltmak için sıkıştırmanıza ve raporu kaydetmenize ve daha yeni biriyle karşılaştırırken daha sonra kullanmanıza olanak tanır. Analiz sonuçlarını temsil eden grafikler görüntülenebilir.

Flexense Disk Sorter Pro iNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı