Dosya Kurtarma

FileRescue for FAT / NTFS indir

Hemen İndir

FileRescue for FAT / NTFS Dosya Kurtarma programı indir, Yanlışlıkla kaybolan veya bozuk multimedya dosyalarınızı biçimlendirilmiş sabit disklerden, ZIP disklerinden, USB sürücülerden ve diğer depolama aygıtlarından alın.

FileRescue FAT , temel amacı kullanıcılarının yanlışlıkla silinmiş veya hasar görmüş dosyalarını sabit diskler, kamera kartları, USB sürücüler, ZIP diskleri, disketler ve diğer çıkarılabilir cihazlar gibi çeşitli biçimlendirilmiş veya bozuk aygıtlardan almasına yardımcı olan bir uygulamadır. FAT16, FAT32, NTFS ve NTFS5 dosya sistemi.

Görsel olarak çekici ve kullanımı kolay
Program, yeni başlayanlar da dahil olmak üzere her türlü kullanıcı için uygun olan Windows Gezgini gibi görünen temiz ve basit bir arayüzle gelir. Adım adım sihirbaz, tüm kurtarma işlemi boyunca yardım sunar.

Aygıtlarınızı algıladıktan sonra, kullanılabilir sürücüler listesinden eksik öğeleri taramak için bölümü seçebilir ve ardından alma görevine devam edebilirsiniz.

Taramanın iki aşaması vardır, hızlı dosya sisteminde arama yapar ve derin desteklenen tüm dosyalar için disk sektörünü sektöre göre arar. İkinci yöntem, sürücünün boyutuna bağlı olarak önemli miktarda zaman alabilir, ancak testlerimizde yardımcı programın eksik dosyaları bulmada genel olarak iyi bir hızı vardı.

FileRescue for FAT / NTFS indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı