Dosya Kurtarma

FileRecovery 2016 Enterprise indir

Hemen İndir

FileRecovery 2016 Enterprise Veri Kurtarma Programı indir, Kullanıcıların silinmiş dosya ve klasörlerini veya kayıp e-postalarını almalarına yardımcı olmak için tasarlanmış basit ama güvenilir bir veri kurtarma uygulaması

İyi bir güvenlik önlemi olmasına rağmen, Windows için dosyaları silerken onay istemek, her seferinde sanal çöpü atmaktan bahsetmek için sinir bozucu olabilir. Dosyaları anında kaldırmak için silme işlevini ayarlarsanız, FILERECOVERY Enterprise’ı yararlı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Görsel tasarım söz konusu olduğunda, uygulama, dosyalarınızı geri alana kadar diğer ayarların yanı sıra birkaç sonraki düğmeye basmanızı gerektiren sihirbaz odaklı bir işlemle oldukça temizdir. Sonuç olarak, özellikle imleci işlevlerin üzerine getirirken sağlanan zengin açıklamalar nedeniyle konaklama birkaç saniyeden fazla sürmez.

İlk seçenek, sabit sürücü, bellek cihazı, optik ortam, mobil cihaz ve RAID sistemi gibi seçeneklerle dosyalarınızı kaybeden hedef alanı seçmenizi sağlar. Alınan dosyaların güvende olduğundan emin olmak için farklı bir sürücüde klasör oluşturmak en iyisidir.

FileRecovery 2016 Enterprise indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı