Güvenlik

Farbar Recovery Scan Tool indir

Hemen İndir

Farbar Recovery Scan Tool v3.3 indir, Farbar Kurtarma Tarama Aracı veya FRST, kötü amaçlı yazılım sorunlarını teşhis etmek için Windows 10, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8’de normal veya güvenli modda çalışacak şekilde tasarlanmış taşınabilir bir uygulamadır. Önyükleme sorunlarını tanılamak ve gidermek için Windows Kurtarma Ortamı’nda FRST çalıştırmak da mümkündür. Normal veya güvenli modda eşit derecede iyi çalışır ve bir makinenin önyükleme sorunları olduğunda Windows Kurtarma Ortamı’nda verimli bir şekilde çalışır. Kurtarma ortamında çalışabilme özelliği, önyükleme yaparken zorluk çeken makinelerle ilgili problemlerle başa çıkmada özellikle yararlıdır.
Farbar Recovery Scan Tool indir Windows XP kullanıyorsanız ve önyükleme sorunu yaşıyorsanız, sistem PE Önyükleme CD’si kullanarak Kurtarma Ortamı’na önyükleme yapmalı ve FRST’yi çalıştırabilirsiniz
Bu program, Windows Kayıt Defteri yükleme noktaları, hizmetleri, sürücü hizmetleri, Netsvcs girdileri hakkında ayrıntılı bilgi görüntüler. , bilinen DLL dosyaları, sürücüler ve bölüm özellikleri. Ayrıca, kötü amaçlı yazılım tarafından yamanabilecek bazı önemli sistem dosyalarını da listeler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı