Aksiyon

Far Cry 4 Gold Edition indir Tek Link – Full Türkçe Oyun

Hemen İndir

Far Cry 4 Gold Edition Türkçe Yama indir Ödüllü selefinin efsanevi DNA’sından üretilen Far Cry® 4, tamamen yeni ve büyük bir açık dünyada şimdiye kadarki en geniş ve sürükleyici Far Cry® deneyimini sunuyor. Entegre bırakma / bırakma açık dünya kooperatif oyunu ile Far Cry 4 gelecek nesil için kooperatif deneyimini yeniden hayal ediyor. Artık Kyrat’ın yaşayan açık dünyasını birlikte keşfedebilecek ve keşfedebileceksiniz.

Yükselen Himalayalar’da gizlenmiş olan, gelenek ve şiddetle dolu bir ülke olan Kyrat yatıyor. Siz Ajay Ghale’siniz. Annenizin ölme isteğini yerine getirmek için Kyrat’a seyahat ederken, diktatör Pagan Min’in baskıcı rejimini devirmek için kendinizi bir iç savaşta yakalanmış buluyorsunuz. Tehlikenin ve öngörülemezliğin her köşede gizlendiği bu geniş açık dünyayı keşfedin ve gezinin. Burada her karar önemlidir ve her saniye bir hikaye. Kyrat’a Hoşgeldiniz.

Far Cry 4 Gold Edition indir Tek Link - Full Türkçe Oyun

Far Cry 4 Gold Edition Türkçe Yama indir

Yukarıdaki linkten Far Cry 4 Gold Edition Türkçe Yama indir işlemini başlatabilirsiniz. 

Far Cry 4 Gold Edition Türkçe Yama indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı