Aksiyon

Far Cry 1 Full Tek Part indir – PC Oyunu Türkçe

Hemen İndir

Far Cry 1 Oyunu indir Tropik bir cennet, savaş sınırlarını şok edici yeni seviyelere iten kurnazca ayrıntılı bir aksiyon macera oyunu olan Far Cry®’de gizli kötülükle karşılaşır.
Serbest denizci Jack Carver bu adaya geldiği gün küfretiyor. Bir hafta önce, Valerie adındaki küstah bir kadın muhabir, onu bu bozulmamış cennete götürmesi için ona inanılmaz miktarda nakit teklif etmişti. Ancak, yerleştirildikten kısa bir süre sonra Jack’in teknesi, ada hakkında kaybolan gizemli bir milis grubundan topçu ateşiyle karşılandı.

Teknesi tahrip edildi, parası kayboldu ve muhteşem Valerie aniden kayboldu, Jack şimdi adanın vahşi doğasındaki bir paralı asker ordusuyla karşı karşıya kaldı, bir silah ve hayatta kalma zekası dışında bir şey yok. Ama yemyeşil orman gölgeliklerine ne kadar fazla iterse, yabancı şeyler olur.
Jack, milis grubu içinde paralı askerlerin gerçek niyetlerinin korkunç ayrıntılarını ortaya çıkaran bir içeriden biriyle karşılaşır. Jack’e huzursuz bir seçenek sunar: en ölümcül paralı askerlerle savaşın veya insan ırkını manyakın sinsi gündemine mahkum edin.

Far Cry 1 Full Tek Part indir - PC Oyunu Türkçe

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı