Aksiyon

Fallout 3: Game of the Year Edition Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Fallout 3: Game of the Year Edition Full indir Tek Link PC Oyunu

Fallout 3: Game of the Year Edition Full indir Tek Link PC Oyunu Fallout 3: Yılın Oyunu Sürümü ile 2008’in en beğenilen oyununu daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Seçtiğiniz bir karakter yaratın ve her dakikanın bir hayatta kalma mücadelesi olduğu, hayranlık uyandıran, kıyamet sonrası bir dünyaya inin. Fallout 3: Game of the Year Sürümü, Fallout 3 Oyun Eklenti Paketlerinin beşini de içerir.

 

Ana Özellikler

  • Sınırsız Özgürlük – Uçsuz bucaksız Capital Wasteland’ın görüntülerini ve seslerini görün! Kıyamet sonrası harabede yatan Amerika Birleşik Devletleri’nin büyük anıtlarını görün! Sizi tanımlayan ve dünyayı değiştiren seçimler yaparsınız. Sadece Rad Ölçerinize bir göz atın!
  • ÖZEL Deneyim – Vault-Tec mühendisleri size en son insan yeteneği simülasyonunu getiriyor – ÖZEL Karakter Sistemi! Puan tabanlı yetenek sunumunda yeni atılımları kullanan SPECIAL, karakterinizin sınırsız özelleştirilmesini sağlar. Ayrıca, her biri göz kamaştırıcı çeşitli efektlere sahip düzinelerce benzersiz beceri ve seçim yapabileceğiniz avantajlar da dahildir!
  • Harika Yeni Görünümler – Vault-Tec’deki sihirbazlar bunu yine yaptı! Artık tek bir görüşle sınırlı değil, dünyayı 1. veya 3. kişi perspektifinden yaşayın. Bir düğmeye dokunarak görünümünüzü özelleştirin!
  • Seçimin Gücü – Bugün alçakça bir kötü adam mı yoksa İyi bir Samaritan gibi mi hissediyorsunuz? Her durum birçok farklı şekilde ele alınabileceğinden bir taraf seçin veya çizgide yürüyün. Sorunlarınızı medeni bir şekilde konuşun ya da sadece Plazma Tüfeğinizi gösterin.
  • VATS ile Patlayın – Pip-Boy Model 3000’iniz için Vault-Tec Destekli Hedefleme Sistemi ile savaştaki olasılıklar bile! VATS, savaşta zamanı duraklatmanıza, hedefinizdeki belirli vücut parçalarını hedeflemenize, saldırıları sıraya koymanıza ve Vault-Tec’in saldırganlığınızı sizin için ortadan kaldırmasına izin verir. Yepyeni bir sinematik sunumda yağmur ölümü ve yıkım.
  • Akılları Üfleyen Yapay Zeka – Vault-Tec’de, küresel bir nükleer savaştan sonra medeniyeti yeniden canlandırmanın anahtarının insanlar olduğunun farkındayız. En iyi beyinlerimiz, Amerika’nın İnsan Etkileşimi Simülasyonunda İlk Tercihi olan Radiant AI’nın gelişmiş bir sürümünü üretmek için çabalarını bir araya getirdi. Yüz ifadeleri, jestler, benzersiz diyaloglar ve gerçekçi davranışlar, en son Vault-Tec teknolojisiyle çarpıcı sonuçlarla bir araya getirilir.
  • Göz Alıcı Güzellik * – Modern süper lüks HD grafiklerde daha önce hiç olmadığı gibi işlenen nükleer serpintinin sert gerçeklerine tanık olun. Çorak Çorak’tan, DC’nin tehlike dolu ofislerine ve metro tünellerine, bir mutantın yüzünün iğrenç çürümüş etine.

* Koruyucu Gözlük Teşvik Edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı